O firmie

Świat to ciągły ruch. Nieustanna wędrówka tysięcy towarów po całej Europie. Nasz świat to przedsięwzięcia naszych klientów. Na rynku transportowym działamy od lutego 2011 roku. Rodzinna firma założona z nutką ryzyka powoli zmienia się w prężne przedsiębiorstwo którego flota składa się już z kilkudziesięciu pojazdów. Wykwalifikowani kierowcy, spedytorzy i kadra kierownicza tworzy dobrze działający, skory do pracy zespół, który zawsze daje z siebie 110% zaangażowania.

Zależy nam na jakości naszych usług, dlatego inwestujemy we wszystkich obszarach naszej działalności. Aby sprawnie zarządzać transportem i procesami logistycznymi korzystamy z najlepszych systemów informatycznych, zawsze kupujemy najnowocześniejsze samochody. Najwyższe kompetencje naszych spedytorów są gwarancją profesjonalizmu i rzetelności naszych usług. Dbając o pracowników, o ich rozwój i kwalifikacje, dbamy jednocześnie o naszych klientów.

Staramy się jak najefektywniej zarządzać naszą flotą. Wykorzystujemy do tego dedykowany dla transportu system informatyczny TransSpeed, który wspiera praktycznie każdy obszar naszego biznesu. W samochodach instalujemy moduły GPS, dzięki którym mamy stały podgląd on-line pozycji samochodu na mapie i monitorowanie poszczególnych etapów realizowanego przewozu.

Głównymi markami naszych ciągników siodłowych są Volvo, DAF i Iveco. Żadne z samochodów nie posiada normy emisji spalin niższej niż Euro 5. Jako dostawcy naczep i agregatów zaufaliśmy markom Krone, Schmitz i ThermoKing.