Transport Ekspresowy

Od początku działalności kierujemy się zasadą konstruktywnej współpracy. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każda godzina oczekiwania na przesyłkę może generować ogromne koszty. Szanując czas, pieniądze i spokojny sen naszych Klientów, zapewniamy najwyższej jakości transport ekspresowy międzynarodowy i krajowy.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zminimalizować czas oczekiwania Klienta na przesyłkę, jaki upływa od momentu przyjęcia zlecenia do chwili zrealizowania transportu ekspresowego – dostarczenia towaru. Ładunek po odbiorze jest wysyłany bezpośrednio transportem samochodowym do polskich lub zagranicznych odbiorców. Nasza oferta to szybkie terminy dostaw oraz atrakcyjne ceny.

By Twoje przesyłki ekspresowo dotarły na miejsce o wyznaczonym czasie, wykorzystujemy do tego rodzaju usługi pojazdy – Renault Master o dmc < 3,5t. Pojazdy te posiadają nowoczesne ultralekkie skrzynie załadunkowe z plandeką o długości 4,85 metra, szerokości 2,2 metra i aż 2,5 metra wysokości! Skrzynie te mogą pomieścić do 10 Europalet!